Guest

Hoşgeldiniz

GİRİŞ

EN POPÜLER

Kullanıcı Sözleşmesi

ucretsizonlineoyunlar.com Kullanım Sözleşmesi

ucretsizonlineoyunlar.com kişilere ücretsiz olarak oyun oynanılabilen ve yine ücretsiz biçimde üye olunarak yorum bırakılabilen bir oyun platformu sunar. Kullanıcılar, ucretsizonlineoyunlar.com sitesini ziyaret ederek, içeriklerini kullaranarak ve üye olarak aşağıda yer alan kullanım şartlarını kabul etmiş olurlar. Eğer aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu oyun platformunu kullanmaya devap etmeyin.

 1. Kullanım şartlarının değiştirilmesi

ucretsizonlineoyunlar.com burada yer almakta olan kullanım şartlarını koşullara uygun hale getirebilme hakkına sahiptir. Kullanıcıların kullanım koşulları içerisinde yer alan değişiklikleri takip etme zorunluluğunda olduklarını ve bu sebeple belirli aralıklarla kontrol gerçekleştirmelerini rica olunur. Kullanım koşullarında değişiklik meydana geldikten sonra sayfaların kullanılması koşulların kullanıcılar tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Güncel kullanım şartları ve koşulları ucretsizonlineoyunlar.com kullanım sözleşmesi belirtildiği üzere web site üzerinde yer alır.

 1. Web sitesindeki ve içeriklerindeki değişiklikler

ucretsizonlineoyunlar.com web sitesinde ve içeriklerinde daha önceden haber vermeksizin istediği değişiklikleri yapma hakkına sahiptir. Kullanıcılar yapılan değişiklikleri siteyi ziyaret ettiklerinde haberdar olacaklardır. Site üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler hiçbir şekilde portalların aile ve çocuk severliğine aykırı biçimde gerçekleştirilmez. Değişiklikler ucretsizonlineoyunlar.com’un daha kolay kullanılabilir hale getirmek için gerçekleştirilir.

ucretsizonlineoyunlar.com online servislerini sürekli güncell tutmaya çalışır fakat bu konuda bir mecburiyeti bulunmamaktadır.

ucretsizonlineoyunlar.com, servislerinin sürekli olarak ulaşılabilir olması konusunda çaba göstermek zorunda değildir. Fakat kullanıcılarımızın bize ulaşmalarını sağlamak için çaba sarf etmekteyiz.

Yaş sınırlaması

Bu siteyi kullanmak için en az 18 yaşında olmalısınız. ucretsizonlineoyunlar.com, 18 yaşından küçük olan kullanıcıların evebeyn ve veli kontrolü olmaksızın sayfalarını kullanmamalarını talep etmektedir. İnternet ortamında sunulmakta olan bilgilerin her zaman ucretsizonlineoyunlar.com içerisinde olduğu gibi çocuklara uyumluluğu söz konusu değildir. Bu sebeple ebeveynlerden çocuklarının internet ortamında gezinirken, onları takip etmeleri ve yalnız bırakmamalarını öneririz.

Oyun İstekleri

ucretsizonlineoyunlar.com bünyesinde üçüncü şahısların ve şirketlerin sunumunu yaptığı oyunları bu platform üzerinden yayınlar ve bu oyunlara kullacıların kolayca ulaşmasını sağlar. Sunulan bu oyunlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir.

Üçüncü şahıslara ve şirketlere ait oyunlar için sorumluluk ve mesuliyet durumları yalnızca telif hakkı sahiplerine veya şirketler aittir. Her hangi teknik hata yada yazılım kaynaklı sorunlardan ucretsizonlineoyunlar.com kesinlikle sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. İnternet sitemizdeki içerikler üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu internet siteleri için Gizlilik Politikamız geçerli değildir. Bu internet sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını okumalısınız.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

 1. Kullanıcılar Üçüncü şahıslara ve şirketlere ait oyunları ve yazılımları kullanarak, bu oyunların telif hakkı sahiplerine ait olan genel işletme kurallarını kabul etmiş sayılırlar.
 2. Yazılım üzerinde yer alan haklar yalnızca telif hakkına sahip olanlarındır. ucretsizonlineoyunlar.com bir aracı, komisyoncu veya tüccar işlevi göstererek kullanıcılar ve telif hakkı sahipleri arasındaki hukuki konulardan sorumlu tutulamaz. ucretsizonlineoyunlar.com kullanıcılara hukuki bağlayıcılığı bulunan açıklamalar yapmaya yetkili ve yetkin değildir.
  Browser MMO`ları
  Massively Multiplayer Online Oyunları, ucretsizonlineoyunlar.com çeşitli ortaklarla iş birliği sunmaktadır. Bu oyunlar ucretsizonlineoyunlar.com’nun kendi tarafından değil, söz konusu olan kooperasyon ortaklarınca işletilmektedir. Kullanıcılar ve oyuncular bu oyunları kullanarak sadece ucretsizonlineoyunlar.com’un değil, söz konusu olan ortaklarında işletme kurallarını kabul etmiş sayılırlar.
  Chat ve Sohbet Sistemleri
  ucretsizonlineoyunlar.com kooperasyon ortaklarına ait chat ortamlarını sunmaktadır. Kullanıcı bu sitelere giriş yaparak hem ucretsizonlineoyunlar.com’nun hem de sözü geçen kooperasyon ortaklarının kullanım koşullarını ve sözleşmelerini kabul etmiş sayılırlar.
 3. Ücretler

a) ucretsizonlineoyunlar.com’nun tüm online web servisleri tamamen ücretsizdir.

b) Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısına bağlı olarak, seçtiğiniz internet tarifesine göre (örneğin zamana veya indirilen verilere bağlı olan internet tarifeleri) internet bağlantı ücretleri hesaplanmaktadır.(Bu konu hakkında detaylı bilgileri internet sunucunuzdan öğrenmeniz mümkündür). Bu konular hakkında ailelerin çocuklarını bilinçlendirmelerini ve bilgilendirmelerini talep ederiz.

 1. Telif hakları

a) ucretsizonlineoyunlar.com.com içerisinde yayımlanmakta olan içeriklerin telif hakları ucretsizonlineoyunlar.com şirketi, lisans sahipleri ve üreticilere aittir.

 1. Veri koruma

ucretsizonlineoyunlar.com açısından kişisel verilerin korunması oldukça önemlidir. Hiç bir şekilde bu tür bilgileri kullanıcı yapılarını analiz etmek dışında tarafımızdan kullanılmaz.

 1. Kayıt

a) ucretsizonlineoyunlar.com sitesine kayıt olmak tamamen ücretsiz olup bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

b) Kayıt olmakla birlikte bir avantaja ya da oyunlar içerisinde değişikliklere sahip olunmaz.

c) ucretsizonlineoyunlar.com’a üye olmak, oyunlara yorum yazmak, beğenilen oyunları işaretlemek için kullanılmaktadır. ucretsizonlineoyunlar.com içerisinde kullanıcılar tarafından yapılan yorumların içeriklerinden ucretsizonlineoyunlar.com sorumlu değildir. Yorumları kullanıcıların kendileri oluşturur ve her yorumdan kendileri sorumludur.

d) ucretsizonlineoyunlar.com üyeliği kullanıcı tarafından istenildiği zaman sonlandırılabilir. Bunun için iletişim kısmından üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi bize yazmanız yeterlidir.

e) Belirtilen kuralların kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi durumunda ucretsizonlineoyunlar.com üyeliklerinin engellenmesi ve silinmesi gerçekleştirilir.

 1. İletişim fonksiyonlarının kullanımı

a) ucretsizonlineoyunlar.com.com içerisindeki iletişim işlevlerinin kullanımı sadece özel amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

b) İstenmeyen toplu mailler (Spam) ya da yorumlar gönderilmesi kesinlikle yasaktır.
Yasalara aykırı, tehdit unsuru, hakaret ya da dolandırmaya yönelik açıklamalar.
Kullanıcıların kökeni, dini, cinsiyeti, yaşı ya da diğer özellikleri ile alay edilmesi, bastırılmaya çalışması.

 1. ucretsizonlineoyunlar.com hesabının kullanımı

a) ucretsizonlineoyunlar.com içerisinden alınan üyelik sadece ucretsizonlineoyunlar.com üyesi tarafından kullanılabilir. Bir hesap birden fazla kişi tarafından kullanılamaz.

b) Üyelik bilgilerinin (kullanıcı adı, mail adresi, kullanıcı şifresi, v.s.) üçüncü şahıslara verilmesine izin verilmez.

c) Bu kuralların ihlali durumunda üyeliklerin derhal silinmesi gerçekleştirilir.

 1. Sorumluluk sınırlandırılması

a) Kullanıcıların tazminat hakları bulunmamaktadır.

b) ucretsizonlineoyunlar.com web sitesinin veya içeriklerinin sürekli vaziyette ara vermeksizin ulaşılabilmesini garanti etmez. Bakım, güvenlik veya kapasite ayarlaması durumlarında arızalar ya da yayın kopmaların gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda ucretsizonlineoyunlar.com sorumluluk kabul etmez.

c) Tarafımızdan nedeni belirtilmeyen yayın kopmaları ya da arızaları nedeniyle ucretsizonlineoyunlar.com sorumlu değildir.

d) Web sayfaları içerisinde üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlantılar ya da linkler görünülebilir. Bu web sitelerine ait içeriklerde yasalara aykırı ve yanlış bilgilerin yer alması söz konusu olabilir. Bu durumlarda bu linklerin yer alması ucretsizonlineoyunlar.com bu web sitelerini ya da sundukları hizmetleri desteklediği anlamına gelmez. ucretsizonlineoyunlar.com üçüncü şirketlerin sorumluluğunda yer alan içerik ve materyallerden sorumlu değildir. Kullanıcıların web siteleri içerisinde gerçekleştirdikleri tüm ticari ilişkiler tamamen kendisi ve yayıncısı arasında yer alır. Kullanıcıların yayıncıya yönelik vaziyetteki zarar telafilerinden ya da tazminat haklarından ucretsizonlineoyunlar.com sorumlu tutulamaz.

 1. Son hususlar

a) Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerlidir.

b) ucretsizonlineoyunlar.com web sitesinin içerik ve kullanımından Türkiye Cumhuriyeti dışındaki şehirlere uygunluğunu kontrol etmekle ya da sağlamakla sorumlu değildir. Yayın içeriklerinin yasaklanmış olduğu yerlerde ziyaret edilmesine izin verilmez. Kullanıcılar web sitesini Türkiye Cumhuriyeti dışından ziyaret ediyorsa, bu tamamen kişinin kendi idaresiyle gerçekleşmiş ve kişinin kendisi yerel yasaların uygulamalarından sorumludur.

c) Burada yer alan genel idari kuralları geçersiz olması veya geçersiz sayılması halinde diğer kuralları etkilemez.

MÜCBİR SEBEPLER
Hukuken mücbir sebep olarak sayılan tüm durumlarda ucretsizonlineoyunlar.com, işbu Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen sorumluluklardan birini eksik veya geç ifa etme yâda ifa etmeme nedeniyle oluşabilecek hukuki ve cezai durumlardan sorumlu tutulamaz.
UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ
Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vesair) uygulanacaktır.
Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri
İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
SÖZLEŞMENİN FESHİ
İşbu Üyelik Sözleşmesi, kullanıcının siteye üye olduğu andan itibaren geçerli sayılacaktır. Kullanıcının kendi isteği ile üyeliğine son vermesi veya site tarafından herhangi bir nedenle üyeliğinin sonlandırılmış olması ile birlikte sona erecektir.
Üyelerin işbu Üyelik Sözleşmesinin kurallarını ve aşağıda belirtilen halleri ihlal etmeleri durumunda ucretsizonlineoyunlar.com sözleşmeyi tek taraflı feshedebilecek ve bu nedenle ucretsizonlineoyunlar.com’un uğradığı zararlar ilgili üyenin sorumluluğunda olacaktır.
– Üyenin, sitenin işleyişine herhangi bir yöntemle zarar verecek davranışlarda bulunması
– Üyenin, hesabını bir başka kişiye devretmesi ve üyeliğini üçüncü kişilerle paylaşması
– Üyelerin genel ahlak kurallarına ve üçüncü kişilerin haklarına aykırı davranışlarda bulunması
– Üyelerin ödeme işlemlerini site harici platformlardan gerçekleştirmesi.